O firmie

 Nasza firma powstała 23 marca 1992. Działamy już ponad 20 lat, a to oznacza stabilność i mocną pozycję. W naszym regionie mamy pozycję niekwestionowanego lidera w dziedzinie informatyki. Na lokalnym rynku stawialiśmy pierwsze kroki i tak się szczęśliwie złożyło, że praktycznie tworzyliśmy rynek informatyki w Złotoryi. 

 Miasto Złotoryja jest siedzibą naszej firmy. Jest to malowniczo położone 17-tysięczne miasteczko na Pogórzu Kaczawskim w województwie dolnośląskim. Jego główną atrakcją są corocznie odbywające się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota. To tutaj swoją siedzibę ma Polskie Bractwo Kopaczy Złota, członek Światowej Federacji Płukaczy Złota, które corocznie organizuje tą imprezę. Złotoryja to miasto ludzi aktywnych, niczym dawniejsi poszukiwacze złota dzisiaj poszukują nowych technologii. Nowoczesne rozwiązania informatyczne dzisiaj są na wagę złota.

 U początków naszej działalności terenem działania był lokalny rynek. Szybko jednak zdobyliśmy zaufanie również poza naszym regionem. Dziś posiadamy swoich klientów na terenie całej Polski. W naszej działalności koncentrujemy się na proponowaniu optymalnych  rozwiązań w zakresie:

 

- sprzętu komputerowego 
- usług w zakresie informatyki 
- serwisu sprzętu teleinformatycznego
- projektowania,  wykonawstwa i administrowania sieci teleinformatycznych
- rozwiązań w zakresie sprzętu fiskalnego i organizacji informatyki w placówkach handlowych
- rozwiązań w zakresie internetu, usług hostingowych itp.
- oprogramowania zarówno firm zewnętrznych jak i własnego
- szkolenia personelu  w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania.  

 

Naszymi klientami są przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa ale i duże firmy polskie jak również zagraniczne działające na terenie naszego kraju. Obsługujemy wiele urzędów i innych jednostek administracji samorządowej i państwowej. Posiadając w swojej kadrze wykształconych informatyków z dużym doświadczeniem jesteśmy przygotowani do realizacji zadań od projektowania poprzez wykonawstwo po wdrożenia systemów informatycznych.  Ze zdobytych przez nas doświadczeń w pełni korzystają klienci indywidualni czyli użytkownicy komputerów domowych. 

 

Wszystkim naszym klientom serdecznie dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Wyrażamy przekonanie, że nasza praca w dziedzinie informatyki przyczyni się do efektywnego działania Państwa Firm.

 

                                                                 Kadra BIG BIT KOMPUTER