Oprogramowanie

Firma BIG BIT KOMPUTER specjalizuje się w tworzeniu i kompleksowym wdrażaniu rozwiązań w zakresie oprogramowania dla biznesu i dla administracji. Przez ponad 10 lat działalności stworzyliśmy wiele autorskich systemów informatycznych dla naszych klientów do których należą m. in:

  • system rozliczeń hurtowni MAGAZYN,
  • system Płace,
  • system Geodezja,
  • system rozliczeń zużycia wody – WODA,
  • system rozliczeń wywozu nieczystości,
  • oraz wiele innych programów

 

W trakcie dotychczasowej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie we wdrożeniach dużych systemów informatycznych. Począwszy od analizy potrzeb naszych klientów, poprzez dobór i wdrożenia systemów po integrację z innymi pracującymi systemami.  

W swej ofercie posiadamy oprogramowanie producentów zagranicznych, takich jak: Adobe, Autodesk, Corel, Microsoft, Symantec i wiele innych.

 

                                  

 

Powszechnie stosowane rozwiązania informatyczne wymagają zastosowania optymalnych aplikacji. To one nadają prawdziwą funkcjonalność komputerom i dają wymierne efekty w pracy, businessie, administracji. W swojej pracy nawiązaliśmy wiele kontaktów z producentami oprogramowania. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z nich :


Firma INFO-SYSTEM  to nasz długoletni partner w dziedzinie oprogramowania dla addministracji samorządowej. Od ponad 10 lat współpracujemy z firmą i wprowadziliśmy wiele wdrożeń tych systemów. Użytkownikami tego systemu są między innymi: Urząd Miasta Złotoryja, Starostwo Powiatowe w Złotoryi, Urząd Gminy Złotoryja, Urząd Miasta Jawor, Urząd Gminy Pielgrzymka, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Złotoryi, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworze, Urząd Miasta w Ścinawie i wiele innych. 


Oprogramowanie dla małych i średnich firm. Znana na rynku Wrocławska firma wprowadziła na rynek już ponad 300 000 systemów. Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant to tylko niektóre najbardziej znane produkty tej firmy z powodzeniem wspomagające pracę małych i średnich firm. Będąc ich dystrybutorem można nie tylko kupić je u nas ale i skorzystać z pomocy przy wdrażaniu oprogramowania.


 Firma Comarch jest producentem zintegrowanych systemów pod nazwą CDN OPT!MA. Budowa modułowa gwarantuje pełną intergrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, program CDN OPT!MA można rozbudowywać o kolejne elementy. To niezwykle przyjazne oprogramowanie i co najważniejsze niezwykle proste w obsłudze jest doskonałym rozwiązaniem dla rozwijających się firm.