Sprzęt komputerowy

       Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami sprzętu komputerowego. Pozwala nam to zaproponować naszym klientom szeroką gamę sprzętu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt takich firm jak: NTT, HP, ASUS, ACER, ARISTO, LG, SAMSUNG, OKI, CANON, LENOVO oraz wielu innych. Na większość sprzedawanego sprzętu posiadamy autoryzacje serwisowe.

 

     Kupując komputer kupujemy pewną zaawansowaną technologię, a ta tylko wtedy przynosi oczekiwane efekty jeśli jest przetestowana i sprawna. Inaczej może stać się koszmarna. Czy chcesz aby Twój komputer straszył? Na pewno nie! Dlatego też proponując naszym klientom jakikolwiek sprzęt staramy się zapewnić im maximum komfortu pracy.

 

    Staramy się dobierać rozwiązania w zakresie doboru sprzętu informatycznego z uwzględnieniem potrzeb i sposobu funkcjonowania konkretnego stanowiska lub systemu informatycznego.Opierając się na własnym doświadczeniu ale i korzystając z wiedzy i doświadczeń producentów sprzętu. 

 

Przedstawiamy poniżej tylko niektórych producentów w proponowanego przez nas sprzętu komputerowego. Ich sprzęt mogą Państwo zamówić w naszej firmie.

 

                       
                                
                                   
                                      
 Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią własność odpowiednich firm.